O klinice

KLINIKA DENTYSTYCZNA

STARDENT

Działamy od 2007 roku starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów.
W tym celu podnosząc bezustannie swoje kwalifikacje i zapewniając Państwu komfort, bezbolesność oraz najnowocześniejsze rozwiązania dentystyczne.
Państwa zadowolenie z nowego, zdrowego, pięknego uśmiechu to nasza duma i zawodowa satysfakcja!
Serdecznie Państwa zapraszam!

Wykwalifikowana kadra Stardent

Piotr Fuksiński

Lekarz stomatolog

Ukończył wydział lekarsko-dentystyczny Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w 2012 roku. Absolwent curriculum implantologii stomatologicznej pod patronatem uniwersytetu J.W. Goethego we Frankfurcie nad Menem. Uczestnik licznych szkoleń i konferencji naukowych, wciąż aktywnie poszerza swoją wiedzę. Jego główne zainteresowania to implantologia, chirurgia stomatologiczna i protetyka. W swojej pracy stawia na nowoczesne rozwiązania oparte o najnowsze technologie. Wysoce ceni sobie indywidualne podejście do każdego leczonego pacjenta dzięki czemu cieszy się ich niesłabnącym zaufaniem.

Agnieszka Giermak

Stomatolog

Ukończyła wydział lekarsko-stomatologiczny na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w 2014 r. W stomatologii interesuje się głównie stomatologia zachowawcza i endodoncja mikroskopowa. Stale poszerza swoja wiedzę poprzez udział w kursach i szkoleniach oraz w konferencjach stomatologicznych. Cierpliwością i profesjonalnym podejściem skutecznie zjednuje nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Marta Majewska

Higienistka
Asystentka stomatologiczna

Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęła w 2011 roku jako asystentka stomatologiczna. Szybko zrozumiała, że chciałaby poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę na temat stomatologii, dlatego w 2015 roku razem z dodatkowym kierunkiem studiów ukończyła szkołę na kierunku higienistka stomatologiczna. Higienistka stomatologiczna wykonuje zabiegi profilaktyczno-higieniczne takie jak skaling, piaskowanie, wybielanie, lakowanie, lakierowanie oraz instruktaż higieny. Na swoim koncie posiada liczne szkolenia i kursy stomatologiczne. Jej celem jest dalszy rozwój wiedzy jak i praktyki w tej dziedzinie.

Aneta Węgielnik

Asystentka stomatologiczna

Ukończyła studium medyczne Medica w 2010 zdobywając kwalifikacje jako dyplomowana asystentka stomatologiczna. W pracy sumienna i dokładna. Ciepła i życzliwa, zawsze chętna do pomocy pacjentowi oraz lekarzowi. Asystuje w zabiegach stomatologicznych takich jak zabiegi implantologiczne, stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz chirurgii. Sukcesywnie poszerza swoją wiedzę teoretyczną jak i umiejętności praktyczne. Uczestniczy w wielu kursach dla asystentek i higienistek stomatologicznych.

KLINIKA STARDENT
ZAPRASZA

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, w celu umówienia wizyty.