O klinice

KLINIKA DENTYSTYCZNA

STAR DENT

Działamy od 2007 roku starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów.
W tym celu podnosząc bezustannie swoje kwalifikacje i zapewniając Państwu komfort, bezbolesność oraz najnowocześniejsze rozwiązania dentystyczne.
Państwa zadowolenie z nowego, zdrowego, pięknego uśmiechu to nasza duma i zawodowa satysfakcja!
Serdecznie Państwa zapraszam!

POZNAJ NASZĄ

wykwalifikowaną kadrę

Piotr Fuksiński

Lekarz stomatolog

Ukończył wydział lekarsko-dentystyczny Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w 2012 roku. Absolwent curriculum implantologii stomatologicznej pod patronatem uniwersytetu J.W. Goethego we Frankfurcie nad Menem. Uczestnik licznych szkoleń i konferencji naukowych, wciąż aktywnie poszerza swoją wiedzę. Jego główne zainteresowania to implantologia, chirurgia stomatologiczna i protetyka. W swojej pracy stawia na nowoczesne rozwiązania oparte o najnowsze technologie. Wysoce ceni sobie indywidualne podejście do każdego leczonego pacjenta dzięki czemu cieszy się ich niesłabnącym zaufaniem.

Agnieszka Giermak

Stomatolog

Marta Dunal

Asystentka stomatologiczna
Higienistka

Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęła w 2011 roku jako asystentka stomatologiczna. Szybko zrozumiała, że chciałaby poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę na temat stomatologii, dlatego w 2015 roku razem z dodatkowym kierunkiem studiów ukończyła szkołę na kierunku higienistka stomatologiczna. Higienistka stomatologiczna wykonuje zabiegi profilaktyczno-higieniczne takie jak skaling, piaskowanie, wybielanie, lakowanie, lakierowanie oraz instruktaż higieny. Na swoim koncie posiada liczne szkolenia i kursy stomatologiczne. Jej celem jest dalszy rozwój wiedzy jak i praktyki w tej dziedzinie.

Aneta Węgielnik

Asystentka stomatologiczna

Ukończyła studium medyczne Medica w 2010 zdobywając kwalifikacje jako asystentka stomatologiczna. Z nami pracuje od 5 lat.

KLINIKA STARDENT
ZAPRASZA

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, w celu umówienia wizyty.